Zawieranie ubezpieczenia

Dwa kroki do ubezpieczenia

Czynności prowadzące do zawarcia umowy ubezpieczenia sprowadzają się do:

Rejestracji i logowania

W celu zarejestrowania się w systemie frontin.pl przejdź do panelu Zarejestruj się, wybierz swoją grupę zawodową, a następnie podaj swój adres e-mail (będzie to Twój login) i wpisz wybrane przez siebie hasło. Niezwłocznie, na podany adres e-mail (login), otrzymasz link do strony aktywacyjnej. Po kliknięciu w ten link (aktywacja konta) Twoje konto będzie gotowe do użytku.

Wyboru ubezpieczenia i wysłania wniosku o ubezpieczenie

Po zalogowaniu do systemu w pionowym panelu po lewej stronie wybierz interesujące Cię ubezpieczenie, a następnie przejdź do wypełnienia formularza wniosku. Skonstruowaliśmy go w taki sposób, aby praca z nim była intuicyjna i łatwa. Na każdym kroku spotkasz informacje i podpowiedzi, które pomogą w tym zadaniu.

Uwaga!

Drukowanie wniosku

Po wypełnieniu i przesłaniu do nas wniosku on-line powinieneś go wydrukować. W przesyłce z polisą poprosimy Cię o zwrot podpisanej kopii polisy i załączenie wydrukowanego (i podpisanego) wniosku.

Wznowienie (kontynuacja) ubezpieczenia

Wznowienie ubezpieczenia będzie jeszcze prostsze. Dane z Twojego poprzedniego wniosku wypełnią automatycznie wniosek wznowieniowy. Będziesz mógł uaktualnić go zgodnie ze swoją wolą.

Opis działań dotyczących przetwarzania Twojego wniosku znajdziesz na stronie Obsługa polis.